De eerste kampioen van de voorjaarscompetitie is al bekend. Nadat de directe concurrent de Vecht, afgelopen donderdag, punten verloor tegen CSW kon de D2 bij winst kampioen worden.
Spelers D1,D2:
Morgen, dinsdag 10 maart, begint de training om 16.45 uur !!!!
Off-day A1 in Huizen
De A1 van fc Breukelen heeft zaterdag de uitwedstrijd tegen Huizen A2 verloren. Het duel stond bol van de kansen. Er werd dan ook veel gescoord, maar de thuisploeg bleek veruit het beste in het afmaken. Door de nederlaag verspeelt de A1 de kans op een periodetitel en daarmee een plek in de nacompetitie.
Het duel op het kunstgras in Huizen begon ruim een half uur te laat, omdat de KNVB-scheidsrechter niet kwam opdagen en Huizen grote moeite had een vervanger voor hem te vinden. Toen die uiteindelijk was gevonden, kon het duel alsnog beginnen.
Onze D1 had het vandaag onverwacht erg moeilijk tegen een geconcentreerd en goed spelend Nederhorst. De vorige ontmoeting in Nederhorst werd met 0-3 gewonnen maar er werd toen niet goed gespeeld. De schuld daarvan werd vooral gezocht in de zeer slechte conditie van het veld (ook wel knollenveld genoemd), vandaag waren de omstandigheden echter prima. Een goed veld, mooi weer, de jongens hadden er weer zin in. Zonder Hans (vakantie) waren de mannen van plan om de echte D1 weer eens te laten zien maar hadden zich toch wat vergist in de intenties van de tegenstander...
Door de 5-0 zege op Eemnes is Fc Breukelen niet meer te achterhalen!! VVZ, nummer 1 op de ranglijst won ook. Volgende week valt de beslising voor het kampioenschap.
VVZ, heeft drie punten meer, speelt uit tegen Desto en Fc Breukelen speelt thuis tegen VVA.
We gingen met 8 spelers op weg naar Huizen dus dat was een lange rit voor de jongens. Lorenzo en Peer hadden last van hun buik maar tijdens de wedstrijd was daar niets van te zien(gelukkig).
Een beslissende wedstrijd zo aan het einde van de competitie. De nummer 1 Breukelen E2 tegen de nummer 2. Hertha E1 had punten laten liggen tegen Huizen, 4 april speelden ze gelijk. Maar ja, de 2 punten voorsprong waren geen voordeel, want bij verlies geven we het kampioenschap uit handen en zouden we afhankelijk zijn van de resultaten van Hertha. De missie was dus duidelijk!
Brookie van de week is Daan van Nieuwenhuizen!
Vorige week was Ryan brookie van de week, maar we hebben nog een hele goede keeper bij de brookies: Daan! Vandaag liet hij in de onderlinge wedstrijdjes weer zien hoe sterk hij dit seizoen is geworden. Met mooie duiken en reddingen had hij een belangrijk aandeel in de 6-3 overwinning.
We zijn blij dat we volgende jaar in de F twee van zulke goede keepers hebben.
Daan ga zo door!
Brookie van de week is Ryan Poll!
Bij de brookies hebben we (gelukkig) een paar echte keepers en Ryan is er daar één van: fanatiek, niet bang en lenig. In de vorige seizoenshelft was Ryan de minst gepasseerde keeper van de Interne Competitie met slechts 24 doelpunten tegen (herstel: 21, want bij 3 tegendoelpunten stond hij niet op doel). Ook in de huidige competitie doet Ryan het met Real Madrid erg goed: nog maar 8 ballen zijn er in gegaan.
Het ultieme doel van Ryan is ‘de nul houden', en dat lukt hem behoorlijk goed. Ryan blijf goed je best doen en laat ze niet scoren!