• Beste leden en fans,
     
    We hebben goed nieuws en we hebben slecht nieuws. Om met het laatste te beginnen: Gerard Rappard stopt als onderhoudsmedewerker bij FC Breukelen. Jarenlang heeft Gerard onze velden verzorgd, het onkruid bijgehouden, de lijnen getrokken en nog veel meer. Na al die jaren is het genoeg geweest en doet Gerard een stapje terug.
     
    Namens alle leden en fans die in al die jaren op en rond ons complex hebben gelopen, willen we Gerard bedanken voor al die jaren inzet bij onze mooie club.
     
    Dan het goede nieuws: We zijn Gerard niet kwijt voor onze club en hij blijft natuurlijk betrokken bij FC Breukelen. Gerard is en blijft vast onderdeel van de maandagochtendploeg die iedere week weer ons terrein schoonmaakt en netjes houdt zodat wij allemaal met een gerust hart kunnen voetballen en onze favorieten kunnen aanmoedigen. Super dat je hier mee doorgaat Gerard!
     
    We zullen je aankomend seizoen ongetwijfeld weer op de Broekdijk Oost zien rondlopen.
     
    Met vriendelijke groet,
    Het bestuur