• Breukelen FC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Breukelen FC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Plasmeijer, MartienOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 14:30Breukelen FC 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
    28 mei. 14:30Zuidoost United 35+1 - Breukelen FC 35+1Sportpark Bijlmer
    11 jun. 14:30Breukelen FC 35+1 - JOGA Fortius asv 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.Breukelen FC 35+1 - CTO '70 vv 35+10 - 3
    14 mei.FC Breukelen JO7-2 - Nederhorst JO7-14 - 6
    14 mei.JOGA Fortius asv 35+1 - Breukelen FC 35+13 - 5
  • Poulestanden Breukelen FC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 35+117132261342741
    2CTO '70 vv 35+116121359293037
    3AFC Ajax 35+115111373304334
    4Sporting Martinus 35+116103361372433
    5RODA '23 Rksv 35+11711065750733
    6JOGA Fortius asv 35+1167095054-421
    7Breukelen FC 35+1156183751-1419
    8Zuidoost United 35+11541103658-2213
    9Vecht de 35+11531113444-1010
    10FC Aalsmeer 35+11521123063-337
    11Legmeervogels 35+11503122674-483
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, WillemTeamspeler
    Balk, YannickTeamspeler
    Biewenga, HeraldTeamspeler
    Blom, Johan v.d.Teamspeler
    Bosch, Paul van denTeamspeler
    Brink, DimitriTeamspeler
    Eugster, FrederikTeamspeler
    Goossens, MaikelTeamspeler
    Groenewoud, ArjenTeamspeler
    Hart, Pascal van derTeamspeler
    Hilhorst, AdrieTeamspeler
    Langen, Nico deTeamspeler
    Manten, AndréTeamspeler
    Meijers, JornTeamspeler
    Plasmeijer, MartienTeamspeler
    Pot, WilfredTeamspeler
    Scheenhart, TheoTeamspeler
    Schreurs, NickTeamspeler
    Suitela, PaulTeamspeler
    Wisse, GerjetTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.