• Breukelen FC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Plasmeijer, MartienOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:30Breukelen FC 35+1 - RODA '23 Rksv 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
    10 okt. 13:00Vecht de 35+1 - Breukelen FC 35+1Sportpark De Heul
    24 okt. 14:30Breukelen FC 35+1 - Zuidvogels HSV De 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Legmeervogels 35+1 - Breukelen FC 35+13 - 2
    26 sep.Breukelen FC 35+1 - JOGA Fortius asv 35+26 - 2
  • Poulestanden Breukelen FC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aalsmeer 35+122007166
    2RODA '23 Rksv 35+122008356
    3Kampong 35+121104314
    4AFC Ajax 35+111006063
    5Breukelen FC 35+121018533
    6JOGA Fortius asv 35+2210179-23
    7Legmeervogels 35+1210146-23
    8DESTO 35+1201124-21
    9Vecht de 35+1100135-20
    10Zuidoost United 35+1100124-20
    11EDO (U) 35+1100115-40
    12Zuidvogels HSV De 35+1200218-70

    Poulestanden Breukelen FC 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Breukelen FC 35+133009279
    2Ouderkerk sv. 35+1210167-13
    3NiTA 35+1201123-11
    4Eminent Boys 35+13012510-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, WillemTeamspeler
    Balk, YannickTeamspeler
    Biewenga, HeraldTeamspeler
    Blom, Johan v.d.Teamspeler
    Bosch, Paul van denTeamspeler
    Brink, DimitriTeamspeler
    Groenewoud, ArjenTeamspeler
    Hilhorst, AdrieTeamspeler
    Jorna, RuudTeamspeler
    Langen, Nico deTeamspeler
    Manten, AndréTeamspeler
    Meijers, JornTeamspeler
    Plasmeijer, MartienTeamspeler
    Pot, WilfredTeamspeler
    Scheenhart, TheoTeamspeler
    Suitela, PaulTeamspeler
    Wisse, GerjetTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.