• Breukelen FC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Plasmeijer, MartienOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:15Breukelen FC 35+1 - JOGA Fortius asv 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
    18 dec. 12:00FC Aalsmeer 35+1 - Breukelen FC 35+1Sportpark FC Aalsmeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.FC Breukelen JO7-1 - Nederhorst JO7-40 - 6
    4 dec.Zaterdag 1 - Geinoord 13 - 2
    4 dec.Nita 2 - FC Breukelen 20 - 0
  • Poulestanden Breukelen FC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+1650127151215
    2Real Sranang sv. 35+174212317614
    3AFC Ajax 35+1541028131513
    4CTO '70 vv 35+1741227161113
    5JOGA Fortius asv 35+154011915412
    6Sporting Martinus 35+173222420411
    7Zuidoost United 35+15212151327
    8Vecht de 35+17214221757
    9Legmeervogels 35+161142128-74
    10Breukelen FC 35+14103514-93
    11FC Aalsmeer 35+150141219-71
    12Kampong 35+16006541-360

    Poulestanden Breukelen FC 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWS afc 35+13300233209
    2Breukelen FC 35+1320113586
    3Buitenveldert sc. 35+13102619-133
    4Eminent Boys 35+13003318-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, WillemTeamspeler
    Balk, YannickTeamspeler
    Biewenga, HeraldTeamspeler
    Blom, Johan v.d.Teamspeler
    Bosch, Paul van denTeamspeler
    Brink, DimitriTeamspeler
    Eugster, FrederikTeamspeler
    Goossens, MaikelTeamspeler
    Groenewoud, ArjenTeamspeler
    Hart, Pascal van derTeamspeler
    Hilhorst, AdrieTeamspeler
    Langen, Nico deTeamspeler
    Manten, AndréTeamspeler
    Meijers, JornTeamspeler
    Plasmeijer, MartienTeamspeler
    Pot, WilfredTeamspeler
    Scheenhart, TheoTeamspeler
    Schreurs, NickTeamspeler
    Suitela, PaulTeamspeler
    Wisse, GerjetTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.