• Breukelen FC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Plasmeijer, MartienOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Vecht de 35+1 - Breukelen FC 35+13 - 2
  • Poulestanden Breukelen FC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+14301151149
    2FC Aalsmeer 35+1421110647
    3AFC Ajax 35+12200172156
    4JOGA Fortius asv 35+23201131126
    5Zuidoost United 35+132017616
    6Vecht de 35+132018806
    7Kampong 35+131115504
    8Zuidvogels HSV De 35+14112612-64
    9EDO (U) 35+121016603
    10Breukelen FC 35+141031213-13
    11Legmeervogels 35+14103719-123
    12DESTO 35+14013512-71

    Poulestanden Breukelen FC 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Breukelen FC 35+133009279
    2Ouderkerk sv. 35+1210167-13
    3NiTA 35+1201123-11
    4Eminent Boys 35+13012510-51
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, WillemTeamspeler
    Balk, YannickTeamspeler
    Biewenga, HeraldTeamspeler
    Blom, Johan v.d.Teamspeler
    Bosch, Paul van denTeamspeler
    Brink, DimitriTeamspeler
    Groenewoud, ArjenTeamspeler
    Hilhorst, AdrieTeamspeler
    Jorna, RuudTeamspeler
    Langen, Nico deTeamspeler
    Manten, AndréTeamspeler
    Meijers, JornTeamspeler
    Plasmeijer, MartienTeamspeler
    Pot, WilfredTeamspeler
    Scheenhart, TheoTeamspeler
    Suitela, PaulTeamspeler
    Wisse, GerjetTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.