• Breukelen FC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Breukelen FC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Plasmeijer, MartienOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30RODA '23 Rksv 35+1 - Breukelen FC 35+1Sportpark RODA '23 Bovenkerk
    5 feb. 14:30Breukelen FC 35+1 - Sporting Martinus 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
    12 feb. 14:30CTO '70 vv 35+1 - Breukelen FC 35+1Sportpark De Hoop
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Breukelen FC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 35+1860234231118
    2Real Sranang sv. 35+185212718917
    3AFC Ajax 35+1541028131513
    4CTO '70 vv 35+1741227161113
    5JOGA Fortius asv 35+154011915412
    6Sporting Martinus 35+183322622412
    7Zuidoost United 35+16213191907
    8Vecht de 35+17214221757
    9Legmeervogels 35+171242330-75
    10FC Aalsmeer 35+161141420-64
    11Breukelen FC 35+14103514-93
    12Kampong 35+17007643-370

    Poulestanden Breukelen FC 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWS afc 35+13300233209
    2Breukelen FC 35+1320113586
    3Buitenveldert sc. 35+13102619-133
    4Eminent Boys 35+13003318-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, WillemTeamspeler
    Balk, YannickTeamspeler
    Biewenga, HeraldTeamspeler
    Blom, Johan v.d.Teamspeler
    Bosch, Paul van denTeamspeler
    Brink, DimitriTeamspeler
    Eugster, FrederikTeamspeler
    Goossens, MaikelTeamspeler
    Groenewoud, ArjenTeamspeler
    Hart, Pascal van derTeamspeler
    Hilhorst, AdrieTeamspeler
    Langen, Nico deTeamspeler
    Manten, AndréTeamspeler
    Meijers, JornTeamspeler
    Plasmeijer, MartienTeamspeler
    Pot, WilfredTeamspeler
    Scheenhart, TheoTeamspeler
    Schreurs, NickTeamspeler
    Suitela, PaulTeamspeler
    Wisse, GerjetTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.