• Breukelen FC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Breukelen FC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Plasmeijer, MartienOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangScheidsrechterInfo
    Eminent Boys 35+1Breukelen FC 35+13 dec.14:30
    Breukelen FC 35+1Montfoort S.V.'19 35+110 dec.14:30
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Breukelen FC 35+1 - EDO (U) 35+22 - 1
  • Poulestanden Breukelen FC 35+1 ( 1e klasse 080910 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 35+187103692722
    2Vecht de 35+1870135132221
    3Eminent Boys 35+1860224111318
    4Breukelen FC 35+1844029131616
    5Montfoort S.V.'19 35+185031916315
    6DESTO 35+173132222010
    7EDO (U) 35+283142232-1010
    8VIOD 35+193152020010
    9Kampong 35+171241821-35
    10IJFC 35+181161235-234
    11JSV Nieuwegein 35+180261734-172
    12Meern De 35+17016634-281

    Poulestanden Breukelen FC 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO (U) 35+233009279
    2Breukelen FC 35+1320113496
    3VIOD 35+13102310-73
    4Eminent Boys 35+13003110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, WillemTeamspeler
    Balk, YannickTeamspeler
    Biewenga, HeraldTeamspeler
    Blom, Johan v.d.Teamspeler
    Bosch, Paul van denTeamspeler
    Brink, DimitriTeamspeler
    Eugster, FrederikTeamspeler
    Goossens, MaikelTeamspeler
    Groenewoud, ArjenTeamspeler
    Hart, Pascal van derTeamspeler
    Hilhorst, AdrieTeamspeler
    Kerkhof, JeroenTeamspeler
    Kroneman, JeroenTeamspeler
    Kwak, KoosTeamspeler
    Manten, AndréTeamspeler
    Meijers, JornTeamspeler
    Plasmeijer, MartienTeamspeler
    Pot, WilfredTeamspeler
    Scheenhart, TheoTeamspeler
    Schreurs, NickTeamspeler
    Suitela, PaulTeamspeler
    Wisse, GerjetTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.