• Breukelen FC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Plasmeijer, MartienOverige stafTeammanager
    Plasmeijer, MartienTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 14:30Breukelen FC 35+1 - Montfoort S.V.'19 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
    26 okt. 14:30Breukelen FC 35+1 - EDO (U) 35+2Sportpark Broekdijk-Oost
    2 nov. 11:00IJsselmeervogels 35+1 - Breukelen FC 35+1Sportpark De Westmaat
    9 nov. 12:30Breukelen FC 35+1 - ST Weesp FC/Muiden SC 35+1Sportpark Broekdijk-Oost
    16 nov. 14:30AH'78 35+1 - Breukelen FC 35+1Sportpark Huizen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.Breukelen FC 35+1 - Almere FC 35+11 - 0
  • Poulestanden Breukelen FC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AH'78 35+14310179810
    2Breukelen FC 35+122003126
    3EDO (U) 35+1320112396
    4DESTO 35+132016336
    5IJsselmeervogels 35+13201111016
    6Zuidvogels HSV De 35+1311115964
    7Kampong 35+111005053
    8Montfoort S.V.'19 35+1310247-33
    9EDO (U) 35+24103612-63
    10ST Weesp FC/Muiden SC 35+13003313-100
    11Almere FC 35+13003116-150

    Poulestanden Breukelen FC 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Breukelen FC 35+12200100106
    2VVC fc 35+1210110913
    3Woudenberg 35+12002516-110

    Poulestanden Breukelen FC 35+1 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Breukelen FC 35+100000000
    2Montfoort S.V.'19 35+100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, WillemTeamspeler
    Balk, YannickTeamspeler
    Biewenga, HeraldTeamspeler
    Blom, Johan v.d.Teamspeler
    Bosch, Paul van denTeamspeler
    Groenewoud, ArjenTeamspeler
    Hilhorst, AdrieTeamspeler
    Joode, Stefan Raymond deTeamspeler
    Jorna, RuudTeamspeler
    Langen, Nico deTeamspeler
    Manten, AndréTeamspeler
    Meijers, JornTeamspeler
    Plasmeijer, MartienTeamspeler
    Pot, WilfredTeamspeler
    Scheenhart, TheoTeamspeler
    Suitela, PaulTeamspeler
    Wisse, GerjetTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.