• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTBreukelen FC 45+1 - Badhoevedorp sc. 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
    25 apr. AFGELASTAS'80 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark Klein Brandt
    2 mei. AFGELASTBreukelen FC 45+1 - Badhoevedorp sc. 45+2Sportpark Broekdijk-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Overamstel sc. 45+1 - Breukelen FC 45+1
    4 apr.Real Sranang sv. 45+1 - Breukelen FC 45+1
  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdam 45+116142068145444
    2Real Sranang sv. 45+115122179314838
    3Badhoevedorp sc. 45+116112367323535
    4Badhoevedorp sc. 45+215101455342131
    5Breukelen FC 45+1169074238427
    6ASV Arsenal 45+1178184844425
    7GeuzenMiddenmeer 45+11773747371024
    8TABA afc 45+1147074441321
    9Overamstel sc. 45+1136252929020
    10AS'80 45+1165383635118
    11Wartburgia asv 45+11550104257-1515
    12Dijk De asv 45+11750124255-1315
    13DCG Rksv 45+11612131784-675
    14ASC De Volewijckers 45+11710161499-853
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benschop, CoenTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Lodder, MikeTeamspeler
    Molly, JZTeamspeler
    Peters, JohnTeamspeler
    Presburg, MaximTeamspeler
    Veenstra, AndreTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Vorst, PaulTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.