• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:30Breukelen FC 45+1 - Overamstel sc. 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
    1 feb. 16:00FC Amsterdam 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark Strandvliet
    8 feb. 14:30Breukelen FC 45+1 - DCG Rksv 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
    15 feb. 15:15GeuzenMiddenmeer 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark Voorland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 jan.ASV Arsenal 45+1 - Breukelen FC 45+13 - 0
    18 jan.Breukelen FC 45+1 - Real Sranang sv. 45+11 - 5
  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdam 45+112102050143632
    2Real Sranang sv. 45+11091062194328
    3Badhoevedorp sc. 45+11282255243126
    4Badhoevedorp sc. 45+21171341281322
    5TABA afc 45+195042826215
    6Breukelen FC 45+1105051930-1115
    7GeuzenMiddenmeer 45+1124353124715
    8Overamstel sc. 45+184221515014
    9ASV Arsenal 45+1114163128313
    10Wartburgia asv 45+1104063939012
    11AS'80 45+1113352523212
    12Dijk De asv 45+1124083239-712
    13DCG Rksv 45+1120111965-561
    14ASC De Volewijckers 45+1100010669-630
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benschop, CoenTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Lodder, MikeTeamspeler
    Molly, JZTeamspeler
    Peters, JohnTeamspeler
    Presburg, MaximTeamspeler
    Veenstra, AndreTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Vorst, PaulTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.