• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 14:00HSV'69 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark Schattekerkerweg
    11 mei. 13:15Buitenveldert sc. 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark Buitenveldert
    18 mei. 14:30Breukelen FC 45+1 - AS'80 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
    25 mei. 14:30Muiderberg sc. 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark De Negen Morgen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Buiksloot dvc 45+3 - Breukelen FC 45+10 - 8
    17 apr.Breukelen FC 45+1 - ASV Arsenal 45+12 - 5
  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 45+118124255243140
    2HSV'69 45+118130572343839
    3GeuzenMiddenmeer 45+219116250252539
    4Wartburgia asv 45+117113356282836
    5Breukelen FC 45+118112561243735
    6AS'80 45+11994651262531
    7Buitenveldert sc. 45+11972104044-423
    8Overamstel sc. 45+11862103048-1820
    9Buiksloot dvc 45+31960132758-3118
    10TABA afc 45+21841133170-3912
    11Muiderberg sc. 45+11724112768-4110
    12DCG Rksv 45+11830151869-519
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benschop, CoenTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Lodder, MikeTeamspeler
    Molly, JZTeamspeler
    Peters, JohnTeamspeler
    Presburg, MaximTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Vorst, PaulTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.