• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    26 okt. 14:30Breukelen FC 45+1 - TABA afc 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
    9 nov. 14:30Breukelen FC 45+1 - AS'80 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
    16 nov. 13:30Wartburgia asv 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark Drieburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.Dijk De asv 45+1 - Breukelen FC 45+12 - 4
    12 okt.Breukelen FC 45+1 - GeuzenMiddenmeer 45+11 - 5
  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Badhoevedorp sc. 45+244002051512
    2Badhoevedorp sc. 45+13300154119
    3FC Amsterdam 45+133009369
    4GeuzenMiddenmeer 45+14211181087
    5Real Sranang sv. 45+12200182166
    6Breukelen FC 45+14202911-26
    7TABA afc 45+1210189-13
    8Overamstel sc. 45+1210123-13
    9Wartburgia asv 45+1310210643
    10AS'80 45+131027433
    11Dijk De asv 45+13102512-73
    12ASV Arsenal 45+14013815-71
    13ASC De Volewijckers 45+13003022-220
    14DCG Rksv 45+14004124-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benschop, CoenTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Lodder, MikeTeamspeler
    Molly, JZTeamspeler
    Peters, JohnTeamspeler
    Presburg, MaximTeamspeler
    Veenstra, AndreTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Vorst, PaulTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.