• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 244554@-1 )
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 jan. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 dec.Badhoevedorp sc. 45+1 - Breukelen FC 45+16 - 1
    14 dec.ASC De Volewijckers 45+1 - Breukelen FC 45+1
  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdam 45+11192044143029
    2Badhoevedorp sc. 45+11182155183726
    3Real Sranang sv. 45+1981057183925
    4Badhoevedorp sc. 45+21061338271119
    5Breukelen FC 45+185031822-415
    6GeuzenMiddenmeer 45+1114343021915
    7Overamstel sc. 45+184221515014
    8TABA afc 45+184042524112
    9Wartburgia asv 45+194053836212
    10Dijk De asv 45+1114073036-612
    11AS'80 45+1102352123-29
    12ASV Arsenal 45+192162527-27
    13DCG Rksv 45+1110110961-521
    14ASC De Volewijckers 45+1100010669-630
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benschop, CoenTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Lodder, MikeTeamspeler
    Molly, JZTeamspeler
    Peters, JohnTeamspeler
    Presburg, MaximTeamspeler
    Veenstra, AndreTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Vorst, PaulTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.