• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 15:00Overamstel sc. 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark Middenmeer
    16 mrt. 14:30Breukelen FC 45+1 - DCG Rksv 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Breukelen FC 45+1 - TABA afc 45+27 - 1
    16 feb.GeuzenMiddenmeer 45+2 - Breukelen FC 45+11 - 1
  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arsenal ASV 45+11392241172429
    2Breukelen FC 45+11291242113128
    3HSV'69 45+11190254233127
    4Wartburgia asv 45+11382339231626
    5GeuzenMiddenmeer 45+21374235201525
    6AS'80 45+11373333161724
    7Buitenveldert sc. 45+1135172929016
    8Overamstel sc. 45+1123271733-1611
    9Buiksloot dvc 45+31330102043-239
    10Muiderberg sc. 45+1121471949-307
    11DCG Rksv 45+1112091138-276
    12TABA afc 45+21211101957-384
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benschop, CoenTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Lodder, MikeTeamspeler
    Molly, JZTeamspeler
    Peters, JohnTeamspeler
    Presburg, MaximTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Vorst, PaulTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.