• Programma van de aankomende

  • Programma thuis (deze week)

    ThuisteamUitteamDatumAanvangScheidsrechterVeldKl.kamer ThuisUitDetails
    FC Breukelen O23TOV O2315 aug.12:00Leushuis, H.J. (Rob)Hoofdveld kunstgras--
    Breukelen FCAalsmeer15 aug.14:30AfgeschermdHoofdveld kunstgras311
    FC Breukelen O23Odysseus O2318 aug.20:00Leushuis, H.J. (Rob)Hoofdveld kunstgras--
  • Programma uit (deze week)

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterPlaatsDetails
    BennekomBreukelen FC18 aug.20:00BENNEKOM
  • Programma thuis (volgende week)

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterPlaatsDetails
    FC Breukelen JO19-1Desto JO19-122 aug.10:00BREUKELEN UT
    FC Breukelen O23CSW O2322 aug.12:00Leushuis, H.J. (Rob)BREUKELEN UT
    FC Breukelen 2Rivierenwijkrs 822 aug.12:30BREUKELEN UT
    Breukelen FCCSW22 aug.14:30Dumont, R. (Rob)BREUKELEN UT
    FC Breukelen 1Montfoot sv 125 aug.20:15-, BREUKELEN UT
  • Programma uit (volgende week)

    Geen informatie

  • Programma thuis (over 2 weken)

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterPlaatsDetails
    Breukelen FC JO16-2Vianen JO16-129 aug.09:00B.M. (Bart) van den KerkhofBREUKELEN UT
    Breukelen FC JO14-2Meern De JO14-629 aug.09:00M. (Marco) van NeerbosBREUKELEN UT
    FC Breukelen JO11-1IJFC JO11-129 aug.10:15BREUKELEN UT
    FC Breukelen JO16-1DOVO JO16-129 aug.10:45Bruggen, T. (Thad) van derBREUKELEN UT
    FC Breukelen JO11-2IJFC JO11-229 aug.11:00BREUKELEN UT
    FC Breukelen O23DVS'33 O2329 aug.12:15Leushuis, H.J. (Rob)BREUKELEN UT
    Breukelen FC MO17-1KDO sv MO17-129 aug.12:30H. (Henk) van RooijenBREUKELEN UT
    Breukelen FC JO19-1VVZA JO19-129 aug.14:30BREUKELEN UT
    Breukelen FC JO17-1Amstelveen/Heemraad JO17-129 aug.14:30BREUKELEN UT
  • Programma uit (over 2 weken)

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterPlaatsDetails
    Kockengen JO15-1Breukelen FC JO15-129 aug.10:00KOCKENGEN
    Hercules 5Breukelen FC 329 aug.11:00UTRECHT
    IJFC 2Breukelen FC 229 aug.12:00IJSSELSTEIN UT
    Badhoevedorp sc. JO14-1Breukelen FC JO14-129 aug.12:00BADHOEVEDORP
    PVCV JO17-4Breukelen FC JO17-229 aug.12:55VLEUTEN
    FC Aalsmeer JO19-2Breukelen FC JO19-229 aug.14:30AALSMEER
    Eminent Boys 35+1Breukelen FC 35+129 aug.15:00UTRECHT
    FC UitgeestBreukelen FC29 aug.17:00UITGEEST