Home
Teams
Teams
Mannen
1
2
3
35+1
45+1
Bovenbouw (JO16 tm JO19)
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO16-1
JO16-2
MIddenbouw (JO11 tm JO15)
JO15-1
JO14-1
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO11-3
Onderbouw (JO08 tm JO10)
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Mini's
JO6 en JO7
Dames
MO17-1
Programma
Sponsors
Nieuws
Contact
Mijn club
Lidmaatschap
Archief
Arbitrage
Clubwebshops
Vrienden FC Breukelen
Vrienden van FC Breukelen
Home
Teams
+
Teams
Mannen
+
Mannen
1
2
3
35+1
45+1
Bovenbouw (JO16 tm JO19)
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO16-1
JO16-2
MIddenbouw (JO11 tm JO15)
+
MIddenbouw (JO11 tm JO15)
JO15-1
JO14-1
JO13-1
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO11-3
Onderbouw (JO08 tm JO10)
+
Onderbouw (JO08 tm JO10)
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO8-2
JO8-3
Mini's
+
JO6 en JO7
Dames
+
MO17-1
Programma
Sponsors
Nieuws
Contact
Mijn club
Lidmaatschap
Archief
Arbitrage
Clubwebshops
Vrienden FC Breukelen
+
Vrienden FC Breukelen
Vrienden van FC Breukelen
Programma van de aankomende periode
Programma thuis (deze week)
Thuisteam
Uitteam
Datum
Aanvang
Scheidsrechter
Veld
Kl.kamer Thuis
Uit
Details
Breukelen FC 4
Elinkwijk 4
30 mrt.
12:00
M. (Mesut) Cavusoglu
veld 3 - Hoofdveld (Kunstgras)
Breukelen FC 45+1
SC Everstein 45+1
30 mrt.
14:30
B.A. (Ton) Witteman
veld 3 - Hoofdveld (Kunstgras)
Programma uit (deze week)
Thuisteam
Uitteam
Datum
Aanvangstijd
Scheidsrechter
Plaats
Details
Real Sranang sv. 35+1
Breukelen FC 35+1
30 mrt.
16:45
AMSTERDAM
Programma thuis (volgende week)
Thuisteam
Uitteam
Datum
Aanvangstijd
Scheidsrechter
Plaats
Details
Breukelen FC JO13-2
Zuidoost United JO13-3
6 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO8-1
Maarssen JO8-3
6 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO8-3
CSW JO8-3
6 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO12-2
OSM '75 JO12-4
6 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO11-4
Abcoude fc JO11-6
6 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO9-2
VVJ JO9-1
6 apr.
10:15
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO10-2
Maarssen JO10-6
6 apr.
10:15
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO13-1
Focus '07 JO13-2
6 apr.
10:30
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO11-1
S.V. Houten JO11-1
6 apr.
10:30
BREUKELEN UT
Breukelen FC 3
Argon 3
6 apr.
12:00
J. (Joop) van Heumen
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO16-1
Meern De JO16-4
6 apr.
12:00
Afgeschermd
BREUKELEN UT
Breukelen FC 1
Veensche Boys 1
6 apr.
14:30
A.W.J. (Bram) van den Boogaard
BREUKELEN UT
Breukelen FC 45+1
Altius 45+1
6 apr.
14:30
J.M.J.A. (Jan) Hos
BREUKELEN UT
Breukelen FC O23-1
Roda '46 O23-6
6 apr.
14:30
R. (Ryan) Poll
BREUKELEN UT
Programma uit (volgende week)
Thuisteam
Uitteam
Datum
Aanvangstijd
Scheidsrechter
Plaats
Details
DESTO JO11-5
Breukelen FC JO11-3
6 apr.
08:30
VLEUTEN
Delta Sports '95 FC JO14-1
Breukelen FC JO14-1
6 apr.
09:15
M (Max) Uitdenbogaart
HOUTEN
Real Sranang sv. JO14-1
Breukelen FC JO14-2
6 apr.
10:00
AMSTERDAM
PVCV JO11-8
Breukelen FC JO11-2
6 apr.
10:00
VLEUTEN
't Goy JO17-1
Breukelen FC JO17-1
6 apr.
10:45
'T GOY
OSM '75 JO10-1
Breukelen FC JO10-1
6 apr.
10:55
MAARSSEN
Maarssen JO8-5
Breukelen FC JO8-2
6 apr.
11:00
MAARSSEN
VVJ 6
Breukelen FC 4
6 apr.
12:15
UTRECHT
DESTO JO9-4
Breukelen FC JO9-1
6 apr.
12:15
VLEUTEN
Kockengen JO12-1
Breukelen FC JO12-1
6 apr.
12:30
KOCKENGEN
Overbos sv. MO11-1
Breukelen FC MO11-1
6 apr.
12:30
HOOFDDORP
Soest SO JO15-1
Breukelen FC JO15-1
6 apr.
13:00
SOEST
AFC 35+1
Breukelen FC 35+1
6 apr.
14:30
AMSTERDAM
Bunnik '73 JO19-1
Breukelen FC JO19-1
6 apr.
14:30
BUNNIK
Programma thuis (over 2 weken)
Thuisteam
Uitteam
Datum
Aanvangstijd
Scheidsrechter
Plaats
Details
Breukelen FC JO14-1
Sporting '70 JO14-1
13 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO8-2
DESTO JO8-4
13 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO12-1
SV Overvecht/De Dreef JO12-1
13 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO11-3
SCH '44 JO11-2
13 apr.
09:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO9-1
Maarssen JO9-6
13 apr.
10:15
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO11-2
CSW JO11-1
13 apr.
10:30
BREUKELEN UT
Breukelen FC MO11-1
Hoofddorp s.v. MO11-2
13 apr.
10:30
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO15-1
DESTO JO15-2
13 apr.
10:45
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO10-1
UVV JO10-3
13 apr.
11:30
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO14-2
HBC JO14-3
13 apr.
12:00
BREUKELEN UT
Breukelen FC 35+1
Legmeervogels 35+1
13 apr.
12:30
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO17-1
Vriendenschaar JO17-1
13 apr.
12:30
BREUKELEN UT
Breukelen FC 4
VSC 14
13 apr.
13:45
BREUKELEN UT
Breukelen FC 45+1
HSV'69 45+1
13 apr.
14:30
J.M.J.A. (Jan) Hos
BREUKELEN UT
Breukelen FC JO19-1
Olympia '25 JO19-1
13 apr.
14:30
R. (Robert) Moorman
BREUKELEN UT
Programma uit (over 2 weken)
Thuisteam
Uitteam
Datum
Aanvangstijd
Scheidsrechter
Plaats
Details
DOVO JO16-3
Breukelen FC JO16-1
13 apr.
08:30
VEENENDAAL
S.V. Houten JO13-3
Breukelen FC JO13-1
13 apr.
08:30
HOUTEN
Elinkwijk JO8-2
Breukelen FC JO8-1
13 apr.
08:30
UTRECHT
RKAVIC JO8-2
Breukelen FC JO8-3
13 apr.
08:30
AMSTELVEEN
PVCV JO10-10
Breukelen FC JO10-2
13 apr.
08:30
VLEUTEN
PVCV JO11-1
Breukelen FC JO11-1
13 apr.
09:50
VLEUTEN
PVCV JO12-7
Breukelen FC JO12-2
13 apr.
09:55
VLEUTEN
Maarssen JO9-8
Breukelen FC JO9-2
13 apr.
11:00
MAARSSEN
NFC JO11-4
Breukelen FC JO11-4
13 apr.
11:00
AMSTELVEEN
Nieuwland ASC O23-3
Breukelen FC O23-1
13 apr.
12:15
AMERSFOORT
PVCV JO13-6
Breukelen FC JO13-2
13 apr.
13:00
VLEUTEN
VVA Achterberg 1
Breukelen FC 1
13 apr.
14:30
RHENEN
Sporting Martinus 2
Breukelen FC 3
13 apr.
15:00
AMSTELVEEN
Toernooien