Beste leden en ouders/verzorgers van onze jeugdleden,
In verband met een aanpassing van de agenda wordt de ALV uitgesteld naar 3 december aanstaande. De aanvangstijd en locatie blijven ongewijzigd. De kantine is open vanaf 20.00 uur, om 20.15 zal de vergadering starten.
Onderstaand treffen jullie de agenda aan:
Ad punt 4. Het bestuur wenst wederom een aftredings- en herboemingsschema vast te stellen. Dit dient bij ALV te gebeuren. Dit om te voorkomen dat er een tekort aan bestuursleden zal ontstaan. De herbenoeming van een bestuurslid kan bij Algemene Leden Vergadering. Het huishoudelijk reglement biedt de mogelijkheid voor leden om zich kandidaat te stellen voor een bestuursfunctie.
Een kandidaatsstelling door een stemgerechtigde lid dient schriftelijk bij de secretaris aangemeld te worden, ondertekend te worden door tenminste 3 stemgerechtigde leden en dient vergezeld te gaan van een ondertekende bereidheidsverklaring van de desbetreffende kandidaat. Mocht u zich kandidaat willen stellen kan dat ook volgens deze procedure. Dit dient 2 weken voor de algemene ledenvergadering te worden ingediend.
Voorstel schema van af- en aantreding bestuur:
Wim Kragten, aflopend/herbenoembaar juni 2026
Hans Knoop, aflopend/herbenoembaar juni 2026
Ido van Wieren, aflopend/herbenoembaar juni 2026
Kim de Graaf, aflopend/herbenoembaar juni 2027
Gerard van Engelenburg, aflopend/niet herkiesbaar juni 2026
Bram Iding, aflopend/herbenoembaar juni 2028
Floris Vermeulen, aflopend/herbenoembaar juni 2028
Sanne Schuurman, aflopend/herbenoembaar juni 2027
Martien Plasmeijer, aflopend/herbenoembaar juni 2028
We hopen jullie allemaal te mogen begroeten op 3 december aanstaande.
Tot dan!
Het bestuur