• Walking Football bij FC Breukelen door Herman Schreurs en Jan Hoogeveen

    18 jul 2026
  • Beste leden en fans,

    Voetbal is voor alle leeftijden. De meeste voetballers sluiten zich op hun 5e jaar aan bij een club en de voetbalcarrière is gestart. Via de diverse jeugdelftallen stroom je door naar de senioren en met een beetje geluk eindig je in de 45+. Een mooie veteranencompetitie waarin nog steeds 11 tegen 11 op een groot veld wordt gevoetbald. Zo heeft Breukelen ook een 45+ team, sterker nog deze zijn afgelopen seizoen magistraal kampioen geworden! Dit is echter niet voor iedereen meer weggelegd op het moment dat je wat ouder wordt. Daarom is de KNVB al een aantal jaren geleden gestart met Walking Football en dat komt nu ook op initiatief van Herman Schreurs en Jan Hoogeveen naar FC Breukelen. 

    Wat is Walking Football?

    Walking Football is een voetbalvorm waarbij in wandeltempo op een kwart veld gespeeld wordt. Walking Football houdt in dat er tijdens een partijtje niet echt wordt gerend. Er mogen geen slidings gemaakt worden en de bal mag niet boven heuphoogte komen. Ideaal voor 55+’ers die nog lekker willen voetballen met leeftijdsgenoten. Want ook al wordt het lichaam wat strammer en neemt de snelheid wat af naarmate je ouder wordt, voetballen verleer je nooit!

    Geef je op!

    Lijkt het jou ook leuk om weer lekker te gaan voetballen en aan te sluiten bij deze nieuwe groep enthousiastelingen, neem dan contact op met Jan Hoogeveen via 06-51179210. En zijn er voldoende geïnteresseerden, dan heeft Herman toegezegd de eerste wedstrijd van het seizoen te organiseren tegen oud FC Utrecht. Hoe mooi wil je het hebben!

    Het is bij het publiceren van dit bericht nog niet bekend wat de vaste speelavond gaat worden, dat zal zo spoedig mogelijk bekend gemaakt worden. Maar laat dat je niet weerhouden om je alvast op te geven! En ben je jonger dan 55 jaar en het lijkt je ook leuk om aan te sluiten bij deze nieuwe groep spelers, meld je dan gerust aan. Leeftijd is ook maar een getal.

    Heel veel plezier allemaal aankomend seizoen!

    Met vriendelijke groet,
    De redactie.