Op deze pagina vindt u links naar de websites van tegenstanders/clubs uit onze regio. Werkt een link niet of mist u clubs in het overzicht, meld het s.v.p. via een mailtje aan webmaster@fcbreukelen.nl.

A

FC Aalsmeer, Aalsmeer
FC Abcoude, Abcoude
Achilles Veen, Veen
AFC, Amsterdam
AFC Quick 1890, Amersfoort
AH’78, Huizen
Ajax (am), Amsterdam
Allen Weerbaar, Bussum
FC Almere, Almere
Almere City FC, Almere
Altius, Hilversum
AMVJ, Amstelveen
AmstelveenHeemraad, Amstelveen
FC Amsterdam, Amsterdam
ARC, Alphen a/d Rijn
Ardahanspor, Utrecht
Argon, Mijdrecht
Arsenal, Amsterdam
AS’80, Almere
ASV’65, Ankeveen

B

Baarn, Baarn
Badhoevedorp, Badhoevedorp
Batavia’90, Lelystad
Bennekom, Bennekom
Benschop, Benschop
BFC, Bussum
FC Blauw-Wit Amsterdam, Amsterdam
Brederodes, Vianen
Buiksloot, Amsterdam
Buitenboys, Almere
Buitenveldert, Amsterdam
Bunnik’73, Bunnik
BVV’31, Blaricum
BZC’13, Hilversum

C

CDW, Wijk bij Duurstede
CJVV, Amersfoort
Cobu Boys, Amersfoort
CSW, Wilnis

D

DCG, Amsterdam
FC De Bilt, De Bilt
De Dijk, Amsterdam
De Dreef, Utrecht
FC Delta Sports’95, Houten
De Meern, De Meern
De Merino’s, Veenendaal
DESTO, Utrecht
DEV Doorn, Doorn
De Valleivogels, Scherpenzeel
De Vecht, Loenen a/d Vecht
DFS, Opheusden
DHSC, Utrecht
DIOS, Nieuw-Vennep
DOB, Nigtevecht
DOSC, Den Dolder
DOVO, Veenendaal
FC Driebergen, Driebergen-Rijsenburg
DSO/Ultrajectum, Utrecht
DVSU, Utrecht
DWSM, Maarssen
DWSV, Utrecht

E

EDO, Utrecht
Eemboys, Baarn
Eemdijk, Bunschoten
Eemnes, Eemnes
Elinkwijk, Utrecht
Eminent Boys, Utrecht
Everstein, Everdingen

F

Faja Lobi KDS, Utrecht
Focus’07, Culemborg
Fortius, Amsterdam
Forum Sport, Voorburg
Forza Almere, Almere

G

Geinoord, Nieuwegein
’t Gooi, Hilversum
’t Goy, ’t Goy
‘s-Graveland, ‘s-Graveland
GVVV, Veenendaal

H

HBC, Heemstede
HBOK, Amsterdam
Hees, Soest
Hercules, Utrecht
Hertha, Vinkeveen
FC Hilversum, Hilversum
HMS, Utrecht
Hoofddorp, Hoofddorp
Hoogland, Hoogland
vv Hooglanderveen, Hooglanderveen
Hoograven, Utrecht
Houten, Houten
HSV’69, De Hoef
Huizen, Huizen

J

Jodan Boys, Gouda
Jonathan, Zeist
JOS Watergraafsmeer, Amsterdam
JSV, Nieuwegein

K

Kamerik, Kamerik
Kampong, Utrecht
KDO, De Kwakel
Kockengen, Kockengen
Koninklijke HFC, Haarlem

L

Laren’99, Laren
Legmeervogels, Uithoorn
Loosdrecht, Loosdrecht
Lopik, Lopik

M

Maarssen, Maarssen
Magreb’90, Utrecht
sv Marken, Marken
Montfoort, Montfoort
MSV’19, Montfoort
Muiden, Muiden
Muiderberg, Muiderberg

N

Nederhorst, Nederhorst den Berg
NFC, Amstelveen
asc Nieuwland, Amersfoort
sv Nieuw Sloten, Amsterdam
NiTA, Nieuwer Ter Aa
NSC, Nijkerk
NVC, Naarden

O

ODIN, Utrecht
ODIN’59, Heemskerk
Odysseus’91, Utrecht
Olympia’25, Hilversum
OSM’75, Maarssenbroek
Ouderkerk, Ouderkerk a/d Amstel

P

Patria, Zeist
PVC, Utrecht
PVCV, Vleuten

R

Rivierwijkers, Utrecht
RKDES, Kudelstaart
RKAVIC, Amstelveen
Roda’23, Bovenkerk
Roda’46, Leusden

S

Saestum, Zeist
SCH’44, Harmelen
Schalkwijk, Schalkwijk
SCW, Rijsenhout
SDC Putten, Putten
SDO, Bussum
SEC, Soest
SO Soest, Soest
Spakenburg, Spakenburg
Sporting’70, Utrecht
Sporting Almere, Almere
Sporting Martinus, Amstelveen
Sportlust ’46, Woerden
SteDoCo, Hoornaar
Stormvogels, IJmuiden
SVL, Langbroek
SVM, Maartensdijk
Swift, Amsterdam

T

TABA, Amsterdam
Te Werve, Rijswijk
TOS-Actief, Amsterdam
TOV, Baarn

U

UVV, Utrecht

V

Velsen, Velsen
VEP, Woerden
Vianen, Vianen
Victoria, Hilversum
VIOD, Tienhoven
Vitesse Delft, Delft
’t Vliegdorp, Soesterberg
Vlug En Vaardig, Amsterdam
Volendam (am), Volendam
Voorwaarts, Utrecht
Vreeswijk, Nieuwegein
Vriendenschaar, Culemborg
VRC, Veenendaal
VSC, Utrecht
VVA’71, Achterberg
FC VVC, Nieuw-Vennep
VVJ, Utrecht
VVIJ, IJsselstein
VVZ’49, Soest
VVZA, Amersfoort

W

Wasmeer, Hilversum
Waterwijk, Almere
FC Weesp, Weesp
Westlandia, Naaldwijk
Woerden, Woerden
Woudenberg, Woudenberg
WV-HEDW, Amsterdam

X

Xerxes-DZB, Rotterdam

IJ

IJburg, Amsterdam
IJFC, IJsselstein
IJsselmeervogels, Spakenburg

Z

Zeeburgia, Amsterdam
Zeist, Zeist
De Zuidvogels, Huizen
Zwaluwen Utrecht 1911, Utrecht
Zwaluwen ’30 HCSV, Hoorn