• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Breukelen FC 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangScheidsrechterInfo
    Breukelen FC 45+1Zuidvogels HSV De 45+13 dec.14:00J.M.J.A. (Jan) Hos
    NiTA 45+1Breukelen FC 45+110 dec.15:00
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 nov.Breukelen FC 45+1 - Altius 45+13 - 1
    26 nov.SC Everstein 45+1 - Breukelen FC 45+13 - 2
  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 ( 1e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOV 45+1860231161518
    2NiTA 45+1851228171116
    3Breukelen FC 45+185121814416
    4Zuidvogels HSV De 45+155002432115
    5Benschop 45+185031519-415
    6Altius 45+1841326131313
    7SC Everstein 45+184041627-1112
    8Rivierwijkers 45+162041416-26
    9HSV'69 45+172052427-36
    10VVZ '49 45+181161538-234
    11AS'80 45+18008627-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Benschop, CoenTeamspeler
    Doorn, HansTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Langen, Nico deTeamspeler
    Molly, J.Z.Teamspeler
    Nieuwkerk, Ben vanTeamspeler
    Stoker, JurgTeamspeler
    Vermeulen, ChrisTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.