• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 14:30Breukelen FC 45+1 - Wartburgia asv 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 45+13300187119
    2Sporting Martinus 45+1321011747
    3FC Amsterdam 45+12200110116
    4GeuzenMiddenmeer 45+1320114596
    5Breukelen FC 45+141121014-44
    6Dijk De asv 45+131021011-13
    7Badhoevedorp sc. 45+13021610-42
    8Wartburgia asv 45+1100105-50
    9ASV Arsenal 45+12002210-80
    10DCG Rksv 45+12002114-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Benschop, CoenTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Lodder, MikeTeamspeler
    Molly, JZTeamspeler
    Peters, JohnTeamspeler
    Presburg, MaximTeamspeler
    Veenstra, AndreTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.