• Breukelen FC 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:00Dijk De asv 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark Schellingwoude
    10 okt. 14:30Breukelen FC 45+1 - DCG Rksv 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Sporting Martinus 45+1 - Breukelen FC 45+15 - 2
    26 sep.Breukelen FC 45+1 - Badhoevedorp sc. 45+12 - 2
  • Poulestanden Breukelen FC 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 45+1220014596
    2Sporting Martinus 45+122009546
    3FC Amsterdam 45+111006063
    4GeuzenMiddenmeer 45+121015503
    5Breukelen FC 45+1201147-31
    6Badhoevedorp sc. 45+1201148-41
    7DCG Rksv 45+100000000
    8Wartburgia asv 45+100000000
    9ASV Arsenal 45+1100106-60
    10Dijk De asv 45+12002410-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benschop, CoenTeamspeler
    Geeraets, MarcelTeamspeler
    Goebiowski, AdamTeamspeler
    Graad de, JelleTeamspeler
    Hop, Gert-JanTeamspeler
    Hos, JanTeamspeler
    Lodder, MikeTeamspeler
    Molly, JZTeamspeler
    Peters, JohnTeamspeler
    Presburg, MaximTeamspeler
    Veenstra, AndreTeamspeler
    Voordt, Rene van derTeamspeler
    Wiegmans, RolandTeamspeler
    Witteman, TonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.